Izbraukuma banketi un galdu klāšana

Bankets ir īpašs notikums. Pie svētku galda sanāk cilvēki, kas katru dienu netiekas. Tādēļ jo īpaši svarīgi, lai banketa zāle un jo īpaši galds būtu gana svinīgs un svētku reizei atbilstošs. Bankets līdzinās smalkam žestam – mēs, uzpošot banketa zāli, klājot un dekorējot svētku galdu, izrādām cieņu viesiem un apliecinām, ka svētku reize mums ir ļoti nozīmīga. Šādā reizē darāmā ir tik daudz, ka labākais risinājums ir banketa galdu pasūtīt, tā aiztaupot liekas raizes un rūpes par banketa izdošanos atstājot profesionāļu ziņā.

Banketu serviss Rīgā
Banketi Rīgā
Izbraukuma banketi
Svētku galdu klāšana un apkalpošana

Banketi uzņēmumiem jeb svētku galds korporatīvajiem pasākumiem

Korporatīvie pasākumi parasti pulcē krietnu cilvēku skaitu. Šāda banketa gadījumā ir jāizšķiras par labu bufetes galdam vai servētam galdam ar sēdvietu katram viesim. Ja pasākums ir plānots garš, tad, visticamāk, izmantoti tiks abi varianti – pie bufetes pamieloties varēs starplaikā, bet pie banketa galda sēsties pusdienās vai arī svinīgās vakariņās. Gara pasākuma laikā laikus jāpadomā par spirdzinājumu. Ūdenim vai vieglai limonādei jābūt pieejamai visu banketa laiku.

Līdzīgi ir ar konferencēm un semināriem. Arī te dzērieni un kāda sīka uzkoda ir pastāvīgi pieejama, bet bufetes galds – kafijas pauzē. Pēc rīkotāju izvēles arī šādā reizē pusdienām var klāt banketa galdu – ar salātiem, aukstajām uzkodām, siera un gaļas plati, pīrādziņiem un maizītēm, iespējams, arī silto ēdienu. Iepriekš vienojoties, mēs Jums palīdzēsim uzklāt gan bufetes, gan īstu banketa galdu.

Banketa raksturs un viesu skaits liks Jums izvēlēties arī atbilstošas telpas – īrētu zāli, viesu namu, muižiņu vai veselu pili. Mēs piedāvājam izbraukuma ēdināšanu Jūsu izvēlētajā vietā vai arī pasūtīt ēdienu svinībām, rūpes par galda klājumu atstājot pašu ziņā.

Apaļā jubilejā vai privātā ballītē, iespējams, viesu nebūs tik daudz. Šādā svētku reizē, visticamāk, būs vai nu bufetes galds, vai arī svētku galds. Mēs Jums sarūpēsim lielisku maltīti abiem gadījumiem. Banketu ēdienkarte ir gana plaša, lai katrs varētu izvēlēties sev tīkamāko variantu, kā arī izšķirties par labu tikai banketa galda klāšanai vai arī banketa rīkošanai un apkalpošanai. Izvēloties banketu servisu, Jūs aiztaupīsies laiku un rūpes, lai pilnībā varētu pievērsties viesu izklaidei un arī paši izbaudīt svētkus.

Mūsu banketu ēdienkartē ir bagātīgs silto un auksto ēdienu klāsts, spirdzinoši dzērieni, kā arī jūras velšu, gaļas vai siera plate. Bagātīgi dekorēta uzkodu plate labi greznos galdu, piešķirs banketam īpašu svinību un ļaus viesiem, kad vien viņi to vēlas, panašķoties ar kādu pikantu uzkodu.

Ja Jūs izvēlaties banketā pasniegt vieglas uzkodas, mēs tās piedāvājam sagatavot un izvietot uz galdiem – bufetes galds ir labākais risinājums, ja banketā ir daudz viesu un vēlama nepiespiesta atmosfēra – ar banketa viesu sarunām un rīkotāju uzrunām. Īpaši ērts risinājums banketa galds ir situācijā, kad bankets tiek rīkots kā plašas konferences vai semināra noslēgums. Viesu ir daudz, starp tiem ir arī nevaļīgi, arī tādi, kam tāls ceļš mājup mērojams. Tādiem cilvēkiem nepietiek laika sēdēt pie galda un gaidīt, kad viņi tiks apkalpoti. Ja nebūs iespējas pakavēties pie bufetes galda, banketa rīkotājiem var nākties zaudēt šos viesus.

Greznāks veids, kā banketa viesus pacienāt ar uzkodām, ir viesmīļu pakalpojums. Iznēsājot uz mirdzošām paplātēm mazas uzkodas, tiks radīta grezna banketa iespaids, vienlaikus, iespējams, tērējot mazāk par našķiem.

Lai kāds banketa bufetes galds tiktu izvēlēts, uzkodām jābūt mazām – kumosa lielumā vai tādām, kuras viegli paņemt un pāris kumosos apēst. Mūsu banketa servējuma piedāvājumā ir gan maizītes, gan dārzeņi, sieri, suši, jūras veltes un citi kārumi. Mums ir pieredze banketu apkalpošanā, tādēļ labprāt palīdzēsim Jums izvēlēties tādus ēdienus, kas ir ne tikai gardi, bet arī grezno galdu un ilgi saglabājas svaigi.

Izvēloties no banketa galda kārumus un saliekot uz šķīvja, banketa viesi vai nu apsēžas pie galdiņiem, lai ēstu, vai arī stāvot bauda sīkās uzkodas. Šajā situācijā ir svarīgi parūpēties par dzērieniem. Tos vai nu viesmīļi iznēsā, vai arī viesi paši paņem pie bāra. Mēs piedāvājam abu variantu servisu, kā arī esam gatavi dzērienus banketam piegādāt, ļaujot banketa rīkotājiem pašiem gādāt par dzērienu servēšanu un pasniegšanu. Par banketa apkalpošanu, protams, iepriekš jāvienojas, kā arī par dzērienu sortimentu. Mēs Jums labprāt piedāvāsim dzērienu izlasi, kas pieskaņota pie maltītes un atbilst banketa raksturam.

Ja banketā paredzēts siltais ēdiens, tas parasti tiek servēts pie galda. Mūsu banketu serviss paredz gan pusdienas vai vakariņas pie grezna kopēja galda, gan arī pie atsevišķiem galdiņiem. Gan vienā, gan otrā gadījumā Jūsu ziņā būs izvēlēties, kādu apkalpošanu izvēlēties. Svinot nepiespiestā atmosfērā, ģimenes lokā, laba izvēle ir jau uzklāts galds – aukstās uzkodas un citi našķi jau ir galdā, bet viesmīļi atnes bļodas ar silto ēdienu un noliek uz banketa galda. Viesi šai gadījumā ēdienu liek savā šķīvī un pasniedz bļodas ar silto ēdienu citiem, apkalpojot viens otru. Mūsu banketu piedāvājumā ir gan galda uzklāšana bez apkalpošanas, gan arī viesmīļa pakalpojumi, jo ir labi, ja pie liela banketa galda kādam ir pārskats, kur kā trūkst un kur ir par daudz, kur kāds trauks jau ir tukšs un kuram jāielej spirdzinājums.

Cits, ne mazāk veiksmīgs variants, ir banketa viesiem pienest jau šķīvī servētu ēdienu. Porcijas šai gadījumā būs glītākas, apkalpošana notiks ātrāk, protams, ar priekšnosacījumu, ka viesmīļi ir izveicīgi un viņu netrūkst. Tiesa, izvēles iespēju būs mazāk. Visticamāk, divu vai, augstākais, triju veidu maltīte. Katram viesim tā, protams, neizdabāsi. Mūsu pavāri, kas ir banketu servisa profesionāļi, protams, ieteiks tādu ēdienu, kas parasti ir lielā cieņā, un nevienu gardēdi neatstās vienaldzīgu.

Tikai Jūs zināt, kādu iespaidu un atmosfēru vēlaties banketā radīt. Galda klājums, ēdiena pasniegšanas forma un sortiments var to vairāk iespaidot, nekā pierasts domāt. Mēs Jums piedāvāsim labāko banketa servisa risinājumu. Jūsu ziņā ir izvēlēties – mūsu pagatavotus ēdienus un dzērienus, kurus piegādāsim banketa norises vietā, bet bez papildu servisa, vai arī galda klājumu – ar Jūsu vai mūsu traukiem. Nākamais solis jau ir izšķirties par apkalpošanu – izvēlēties viesmīļu pakalpojumus pie bufetes vai banketa galda, vai arī pašiem ar šo uzdevumu tikt galā.

Ja nespējat izšķirties, mēs piedāvājam vēl kādu banketa apkalpošanas variantu – svinīgajā daļā galda klājumu ar apkalpošanu, bet saviesīgajā daļā deserta vai uzkodu galdu, apkalpošanos atstājot viesu ziņā. Vēl viena nianse – bankets rīkotājiem nebeidzas ar pēdējo tostu. Trauki ir jānovāc un telpas jāuzkopj. Mūsu banketu servisā iekļauts arī šāds pakalpojums.

Protams, banketa ēdienkarte un apkalpošana atstās iespaidu uz izmaksām. Mēs piedāvājam izmaksu ziņā labu banketa servisu un iesakām rast harmoniju starp banketa raksturu, ēdienu sortimentu un pasniegšanas veidu. Lai Jums izdodas!

Izbraukuma banketi

Banketa zāle ir laba izvēle, bet nebūt ne vienīgā, īpaši ņemot vērā, ka vasara ir īsa un saulaino laiku negribas pavadīt telpās, pat ja tam ir nopietns iemesls. Mēs esam elastīgi un piedāvājam arī izbraukuma ēdināšanu – izbraukuma banketi. Ideju te var būt daudz – bankets uz kuģa, retro tramvajā, pļavā, uz jumta terases… Svētku galds visur iederēsies. Pasūtot ēdienu svinībām, Jums atliks vairāk laika viesiem un izpriecām. Izbraukuma banketā, iespējams, būs uzkodas un vienreiz lietojamie trauki. Mūsu banketu piedāvājumā ir arī tādi. Galda klāšanas cena, protams, būs atkarīga no ēdināšanas pakalpojuma apjoma un papildu servisa.

Banketu serviss

Svinēt ir cilvēka dabā. Ļaudis kopš senatnes ir svinējuši gan apsējības un pļaujas svētkus, gan Ziemassvētkus un Lieldienas kā tautas, tā baznīcas tradīcijā, karaļa kronēšanu, kauju un revolūciju gadadienas. Ne katros svētkos tika klāts banketa galds, bet visos valdīja svētku atmosfēra. Bez visu svinētiem gadskārtas svētkiem iemesls banketam ir arī privāta jubileja, kas saistīta ar dzīves gājumu, – dzimšanas diena, kāzas, kristības. Banketa vērti ir arī sasniegumi darbā un mācībās – izlaidums, zinātniskais grāds, vadošs amats, apaļš vienā darbavietā nostrādāto gadu skaits.

Katrā svētku reizē atšķirsies svētku galda klājums, attiecīgi arī galda klāšanas cenas. Mēs Jums piedāvājam banketu servisu par izdevīgu cenu, augstu galda kultūru klājumā un apkalpošanā neatkarīgi no iemesla, kura dēļ esam nolēmuši rīkot viesības.

Banketi un to etiķete

Katros svētkos tiek ievēroti noteikti rituāli, dažos pasniegti arī šiem svētkiem raksturīgi ēdieni – alus un jāņusiers Līgo svētkos, zoss cepetis Mārtiņos. Arī banketa kūka atšķirsies, piemēram, bērna pirmajā ballītē un kāzās. Jo lielāki svētki, jo lielāku gatavošanos tie prasa. Daži ir tik nozīmīgi, ka bez profesionāļa padoma un palīdzības neiztikt. Nenoliedzami, arī bankets ir šāds notikums. Bankets tiek rīkots par godu īpaši nozīmīgam notikumam. Īstam banketam ir arī savi priekšraksti – glīti noformēts ielūgums ar informāciju par norises vietu un vēlamo tērpu, vēlamās uzvedības normas, kuras attiecas kā uz rīkotājiem, tā viesiem, un, protams, svētku mielasts – banketa galds ar vai bez ēdienkartes.

Mūsu ēdināšanas pakalpojumi ļaus Jums izvēlēties banketam atbilstošu ēdienkarti, banketa zāles noformējumu, svētku galdu un apkalpošanu.

Banketi ikvienai gaumei. Banketi 2016. Tikai labākie ēdieni un produkti banketiem – VisiĒdieni.lv