Bērnu ballītes? Viss nepieciešamais vienuviet – VisiĒdieni.lv

Neviens tik ļoti negaida jubileju kā bērni. Viņi fantāzijā uzbur pasakainas ainas, kurām mums, pieaugušajiem, atliek tikai sekot. Bērni noteikti priecāsies par tematisku ballīti ar skaistiem dekoriem – baloniem, serpentīna virtenēm – un svētku galdu – ar pieskaņotām salvetēm un glāzēm, kā arī bērnu ballītei atbilstošu ēdienu – vieglu, košu un tādu, kas piesaista uzmanību. Mēs, VisiĒdieni.lv, piedāvājam uzklāt bērnu ballītes galdu, sagādāt uzkodas vai izcept torti, jo zinām, cik nevaļīgi būsiet, gatavojoties lielajam notikumam Jūsu bērna dzīvē.

Bērnu ballītes Rīgā
Bērnu ballītes ēdienkarte
Ēdieni bērnu ballītei
Svētku galds bērnu ballītei

Bērnu ballītes ar tematisku noskaņu.

Ja reiz bērni tiek aicināti uz jubileju, tad parasti tā ir tematika ballīte – vai nu jauno paaudzi aicina iekarot cirka arēnu, vai arī apgūt jaunas prasmes pirātu skolā, vai arī viņi aicināti uz īstu princešu balli. Lai kāda būtu tēma, tai vecāki parasti pieskaņo gan mājas dekorējumu, gan bērnu tērpus, gan arī galdu. Turklāt ne tikai dzimšanas dienas galdu, bet arī uzkodas un spirdzinošus dzērienus. Ja, piemēram, bērni sacenšas cirka arēnā, tad viņi ir pelnījuši arī torti kā cirka telti ar karodziņu vidū un protams, kokteili klauna kostīma košumā. Savukārt pirātus pie svētku galda vieglāk būs pulcēt, ja salātu trauks būs dekorēts kā kuģis – ar mastu vidū un siera loksnīšu burām. Protams, princeses priekšroku dos trauslām aveņu kūciņām, bet neviens bērns nebūs vienaldzīgs pret putukrējuma torti ar ogām vai riekstiem.

Bērnu ballītes ēdienkartē nedrīkst trūkt vieglu uzkodu – dārzeņu salātu un maizīšu, kuras pārmaiņai var būt apaļas vai trīsstūra formā un oriģināli noformētas. Arī sāļie cepumi ir laba pamatne vieglām bērnu ballītes uzkodām. Laba izvēle ir arī pīrādziņi ar dažādu pildījumu. Noteikti ballītes svētku galdā vajadzētu būt arī augļiem – kā sezonāliem, tā eksotiskiem, turklāt gabaliņos, kas viegli paņemami, un kompozīcijā, kas piesaista uzmanību. Mēs labprāt Jums sagatavosim bērnu dzimšanas dienas uzkodas plašā sortimentā un piegādāsim augļus, kā arī tos atbilstoši Jūsu vēlmēm servēsim.

Bērni nav tā publika, kas var nosēdēt uz vietas. Viņi ir nepārtrauktā kustībā, alkst jaunu spēļu un jautrības. Par to nedrīkst aizmirst, domājot par uzkodām un dzērieniem bērna dzimšanas dienas galdā. Tā kā pamatēdiens nav kas tāds, kam bērniem būs daudz vaļas, tas jāpasniedz ar izdomu, vienlaikus domājot par bērnu ballītes uzkodām. Tām jābūt vieglām un tā noformētām, lai piesaistītu bērnu uzmanību. Mēs, VisiĒdieni.lv, iesakām uzkodām izvēlēties burkānu un gurķu šķēlītes glāzēs, kanapē maizītes, protams, košās krāsās un dekoriem, kas tā vien aicina paņemt un notiesāt mazo kārumu. Piemeklējot ēdienu bērnu ballītei, iesakām arī izvēlēties tādu, kas nesmērē apģērbu un nedrūp, jo bērni ir steidzīgi un izklaidīgi, bet vecāki viņus ir saposuši svētku drēbēs. Šai ziņā laba idejas ir uzkodas uz irbulīšiem. Atraktīvais bērnu ballītes uzkodu izskats pievērsīs uzmanību, bet, aiz irbulīša vai iesmiņa turot, kārumus būs viegli notiesāt.

Ja par pieaugušajiem saka, ka viņi ēd ar acīm, protams, uz bērniem to var attiecināt ar uzviju. Viņiem ir svarīgs galda vizuālais noformējums, tostarp arī bērnu ballītei tematiski pieskaņoti šķīvji un glāzes. Tā kā bērni ir ļoti kustīgi un mēdz saplēst pa kādam traukam, piemērots risinājums bērnu ballītei, īpaši tādai, kas tiek svinēta dārzā, ir vienreizlietojamie trauki, kas ir krāsās koši un pieskaņoti dažādas tematikas ballītēm. Mēs piedāvājam izstrādāt bērnu ballītes ēdienkarti un sagādāt maltīti, Jūsu ziņā atstājot trauku izvēli, vai arī atvest ēdienu mūsu traukos un servēt, tostarp sagādājot arī piemērotus porcelāna un stikla, vai arī vienreizlietojamos traukus, ko likt bērnu ballītes galdā.

Bērnu ballītei – rotaļīgu ēdienu!

Bērni būdami, visi esam dzirdējuši – ar ēdienu nespēlējas! – un vienlaikus noskatījušies, kā mamma no olām un tomātiem meistaro mušmirītes. Ar ēdienu nespēlējas? Un kā vēl spēlējas! Tas jāņem vērā, arī klājot bērnu ballītes auksto galdu. Bērniem ballītes ēdiens noteikti liksies kārdinošāks, ja tas būs ar fantāziju veidots – kartupelis uz pusēm pārgriezts un pārvērsts pelītē, no pildītiem tomātiem izveidoti apaļīgi vīriņi, tomātu pusītēm – mārītes. Fantāzijai teju nav robežu. Protams, tas prasa lielu darbu. Viens no bērnu ballītes galda risinājumiem ir ēdiena pasūtījums. Nesolām, ka spēsim īstenot katru bērna fantāziju, bet mūsu kulināriem ir pieredze un zināšanas, kā pagatavot bērnu ballītes ēdienu tā, lai tas būtu pievilcīgs un tā vien aicinātu iekosties saldā beciņā vai puķu pilnā groziņā.

Īsti vīri ēd no iesma!

Puikām un piedzīvojumu kārām meitenēm, īpaši, ja viņi atgriezušies no pirātu skolas, dārgumu lādes meklējumiem vai ekspedīcijas, noteikti patiks ideja par kopīgu maltīti pie ugunskura. Uz iesma var cept ne tikai cūkgaļas šašliku, bet arī vistas gabaliņus un desiņas. Laba ideja ir arī dārzeņi, piemēram, paprika un kabači, kā arī šampinjoni uz iesma. Vecāku ziņā ir uzņemties rūpes par drošību pie ugunskura, savukārt mēs varam sagatavot bērnu ballītes ēdienu uz iesmiem atbilstoši Jūsu vēlmēm. Ēdiens uz iesma ir laba bērnu ballītes uzkoda pat tad, ja tas netiek cepts. Iesms asociējas ar maltīti pie uguns, tātad ceļojumiem un pārgalvīgiem piedzīvojumiem, un uz tā var salikt gan dārzeņus, gan arī sieru pamīšus ar dārzeņiem. Savukārt augļi uz iesma ir laba ideja desertam. Īpaši efektīvi šādi augļu iesmiņi izskatās, sasprausti arbūzā vai melonē. Izvēlēties sev tīkamākās bērnu ballītes uzkodas – un mēs tās noformēsim atbilstoši Jūsu vēlmēm.

Jubilejas torte bērnu ballītei

Bērnu ballītes kulminācija, protams, ir dzimšanas dienas torte. Skaists ir brīdis, kad liesmiņās mirgojošā torte tiek ienesta tumšā istabā, bet mazāk svarīgs nav arī brīdis, kad uzdziest gaisma un torte parādās visā savā krāšņumā – lācēna vai auto formā, ar jubilāra vārdiņu, skaistu zīmējumu vai dekorējumu, turklāt tik garda, ka pa gabaliņam pazūd jau pēc dažām minūtēm. Pasūtot mūsu konditoriem bērnu jubilejas torti, Jūsu aiztaupīsiet sev rūpes, turklāt varēsiet vienoties tieši par tādu risinājumu, kādu esat izsapņojuši savam lolojumam. Protams, alternatīva ir arī kliņģeris vai saldējums desertā. Arī te mums ir savas idejas, kā cienastu vērst neaizmirstamā piedzīvojumā.

Bērnu ballītes, kas iepriecina vienmēr. – VisiĒdieni.lv