Bēru mielasts – Ēdienu piegāde un Galdu klāšana

Zaudēt tuvu cilvēku – tas vienmēr ir emocionāli grūts brīdis. Skumjām un sāpēm līdzi nāk neziņa par to, kā organizēt bēres, tostarp arī bēru mielastu. Šādā brīdī ļoti svarīgs ir tuvinieku atbalsts dažādu formalitāšu kārtošanā, attālu draugu un radu apzināšanā, kā arī piemērotu telpu uzmeklēšanā bēru mielastam, ja šķiet, ka ar pašmāju telpām ir par šauru, lai organizētu aizgājēja piemiņai cienīgu bēru mielastu. Taču ne vienmēr tuvumā ir atbalstošs plecs, turklāt papildu rūpju ir tik daudz, ka domāt par bēru galda ēdienkarti nav vaļas, kur nu vēl sagādāt produktus un tos pārstrādāt maltīte. Mēs piedāvājam Jums savu palīdzību – bēru mielastu ar vai bez bēru galda klājuma.

Bēru mielasts
Bēru galds
Bēru mielasts Pārdaugavā
Bēru mielasts Rīgā

Bēru galds, kas bagātīgs ar ēdieniem

Ap bēru galdu parasti pulcējas tuvi un tāli aizgājēja radi un draugi, kurus, iespējams, mēs sen neesam satikuši un tik drīz atkal nesatiksim, tādēļ jo īpaši svarīgi viņus ir sēdināt pie tāda bēru galda, kas nedarīs kaunu ne aizgājējam, ne bēru mielasta rīkotājiem. Tradīcija rīkot piemiņas brīdi, sēžoties pie kopīga galda, ir cieņas apliecinājums aizgājējam, kā arī viņa radu un draugu lokam, kas cilvēku ir atbalstījuši viņa dzīves ceļos un ar mums ir vienoti skumjās par aizgājēju.

Bēru galds var būt gan bagātīgi klāts, gan vienkāršs. Gaumīgi noformēts bēru mielasts, tas vienmēr būs tīkams acij un apliecinās cieņu kā pret aizgājēju, tā pret bēru viesiem. Bēru mielastu var rīkot kā mājās, tā kafejnīcā, banketu zālē vai citās tam piemērotās īrētās telpās. Mēs piedāvājam piegādāt mielasta ēdienu kā Jūsu piemeklētās telpās, tā arī palīdzēt ar padomu telpu izvēlē un īrē. Papildus varam arī izīrēt traukus, galdautus un citus galda piederumus, bet, ja vien vēlaties, varam arī piedāvāt pilnu servisu – galda klājumu un bēru mielastam atbilstošu noformējumu, plašu bēru mielasta ēdienkarti, tostarp silto ēdienu, apkalpošanu pie galda, kā arī novākt galdu pēc bēru mielasta un uzkopt telpas.

Mūsu personāls ir pretimnākošs un labprāt Jums sagatavos bēru mielastu – kā auksto, tā silto ēdienu. Ja nevēlaties lauzīt galvu par to, ko likt galdā, varam piedāvāt jau gatavu ēdienkarti, kurā Jūs, protams, pēc saviem ieskatiem varat veikt savas korekcijas, zinot viesu vēlmes vai, iespējams, kādus ierobežojumus veselības dēļ. Ja vēlaties bēru mielastu ar ēdieniem, kuru nav mūsu ēdienkartē, labprāt uzklausīsim Jūsu vēlmes un piedāvāsim Jūsu gaumei atbilstošu maltīti. Mēs no savas puses piedāvājam bagātīgu pieredzi bēru galda klāšanā, kā arī nemainīgi augstu ēdienu kvalitāti par klientam draudzīgām cenām un piegādi Rīgā un Rīgas apkārtnē, bet no Jūsu puses labprāt uzklausīsim norādes par to, kādam, Jūsuprāt, vajadzētu būt bēru galdam. Protams, lai bēru mielasts būtu izdevies.

Bēru mielasta tradīcijas

Bēres saistās ar tradīciju, bieži pat nesaistītu ar piederību kādai reliģiskai konfesijai. Piemēram, ierodoties vietā, kur paredzēts bēru mielasts, katram viesim tiek pasniegta glāze vīna un kūciņa, kā arī veltīti silti vārdi aizgājējam, kam seko bēru maltīte, kurā parasti vispirms tiek pasniegts buljons ar kādu pīrādziņu. Mēs, protams, varam izcept kā miniatūras kūciņas, tā gardus speķa rausīšus, arī buljonu izvārīt un piedāvāt piemērotu vīnu. Aukstā un drēgnā gadalaikā iesakām ne tikai karstu buljonu, bet arī sildošu ēdienu – sutinātus skābos kāpostus, cepeti, karbonādi vai karstas desiņas ar kūpošiem kartupeļiem, lai viesi ātrāk sasildītos. Tad jau var sekot citi kārumi – dažādi salātiņi un aukstās uzkodas pēc Jūsu izvēles. Noslēgumā piedāvājam desertu – saldo ēdienu, smalkmaizītes vai kūciņas, kā arī kafiju un tēju. Mūsu konditori prot izcept gardas tortes, kuras, sagrieztas glītos gabaliņos, lieliski noder kā kūciņu vietā mielasta sākumā, tā arī noslēgumā, desertā iepriecinot viesus un sasildot viņu sirdis ar kādu īstenu delikatesi – šokolādes torti ar ķiršiem, siera kūku ar augļiem vai kādu citu gardumu.

Bēru mielasts – Dažādība

Mēs esam elastīgi – gan piedāvājot klasisku bēru mielasta ēdienkarti, gan arī bēru galdu pielāgojot jaunākam kulinārajām tendencēm, piemēram, vairāk piedāvājot dažādas izmeklētas aukstās uzkodas, tostarp zivju un gaļas rullīšus ar pikantām piedevām vai sāļos groziņus, kā arī gardas kanapē maizītes un marinētas dārzeņu uzkodas.

Mainoties laikiem, mainās arī cilvēku ieradumi, piemēram, bēres dažkārt tiek rīkotas šaurā lokā un mielastam atvēlēts pavisam nedaudz laika, īpaši, ja vairumam pavadītāju tāls ceļš līdz mājām mērojams, kas bēru reizē nav nekāds retums. Šādā gadījumā dažkārt labs bēru mielasta risinājums ir bufetes galds. Tas ir uzmanības apliecinājums pret cilvēkiem, kas ieradušies, un iespēja ar klusuma mirkli un svecīšu liesmiņām pieminēt aizgājēju, vienlaikus neuzspiežot pasākumam pārlieku svinīgumu, bet daloties sirsnīgās atmiņās un ar jaukiem stāstiem pieminot cilvēka mūžu. Bēru mielastam izvēloties bufetes galdu, Jūs aiztaupīsiet neveiklības mirkļus tiem viesiem, kas spiesti ātrāk atstāt mielastu, kā arī dosiet iespēju radiem un draugiem, kas sen nav tikušies, neformālā gaisotnē patērzēt. Mēs no savas puses piedāvājam sagādāt bagātīgas uzkodas, tostarp arī siltās, kā arī spirdzinājumu. Vajadzības gadījumā piedāvājam sagatavot arī uzkodu plates, kuras ērti nogādājamas mielasta vietā pat tad, ja līdz pēdējam brīdim nav īstas skaidrības, kur tas notiks. Dzīvē visādi gadās. Skumji mirkļi mijas ar jautriem, svarīgi ir nezaudēt labas attiecības, un viens no žestiem, kā savas siltās jūtas izpaust, ir parūpēties par sev mīļajiem cilvēkiem un palutināt viņus ar gardu maltīti un malku vīna vai labas kafijas.

Bēru Mielasts par saprātīgu cenu un bagātīgu galdu.