Kafijas pauzes galds

Cilvēks nav tā radīts, lai strādātu bez apstājas. Gan semināram un lekcijai, gan sapulcei un konferencei ir vajadzīga kafijas pauze, lai atpūstos, pārmītu kādu vārdu, veldzētos pie kūpošas kafijas tases un apēstu cepumu, pīrādziņu vai kādu citu kārumu.

Kafijas Pauzes Rīgā
Izbraukuma kafijas pauze
Kafijas pauzes galds
Kafijas pauzes piedāvājums

Kāpēc rīkot kafijas pauzi?

Kafijas pauze sniedz lielisku iespēju neformālā gaisotnē tikties ar semināra vai konferences lektoriem un dalībniekiem, dalīties pieredzē un domās. Arī pasākuma rīkotājiem kafijas pauze ir svarīga, lai izvēdinātu un uzkoptu telpas, uzstādītu tehniku, kas būs nepieciešama nākamajam runātājam, un atjauninātu ūdens krājumus uz galdiem. Uz kafijas pauzes galda bez spirdzinošiem dzērieniem parasti ir arī uzkodas – dažreiz tie ir tikai cepumi, bet nereti rīkotāji dalībniekus aplaimo ar bagātīgāku kafijas galda ēdienkarti, tostarp pīrādziņiem, smalkmaizītēm, kanapē, kūciņām un augļiem. Lieki piebilst, ka pēc šādas kafijas pauzes cilvēku darbaspējas atjaunosies un informācija labāk tiks uztverta.

Vienkāršu kafijas pauzes galdu, protams, neliela iestāde var mēģināt uzklāt pašu spēkiem, bet jāteic, ka viesu uzņemšana un pasākuma saturiskās daļas nodrošina paraksti aizņem tik daudz laika un rūpju, ka var nepietikt cilvēku, lai pienācīgi parūpētos arī par kafijas galda ēdienkarti un klājumu. Mēs piedāvājam izstrādāt kafijas pauzes ēdienkarti atbilstoši Jūsu vēlmēm un viesu skaitam, kā arī piegādāt kafiju, minerālūdeni un citus dzērienus, kā arī našķus – pīrādziņus, maizītes un citas uzkodas. Jums atliks tikai to visu likt galdā, vai arī izlemt uzticēt kafijas galda klājumu mūsu profesionāļiem. Izbraukuma kafijas pauzei mēs piedāvājam dzērienus un uzkodas pēc iepriekš saskaņotas kafijas galda ēdienkartes piegādāt kopā ar traukiem un galda piederumiem, kā arī galdautiem. Pēc Jūsu izvēles varam arī kafijas galdu uzklāt, bet pasākuma noslēgumā novākt traukus un sakopt telpu, aiztaupot Jums rūpes saistībā ar kafijas galdu. Ja pasākums ir īpaši nozīmīgs, iesakām izbraukuma kafijas pauzi papildināt ar viesmīļa pakalpojumu. Protams, ar katru papildu ieguldījumu mainīsies arī kafijas pauzes cena. Jo lielāks būs viesu skaits, jo izdevīgāka būs cena par vienu kafijas pauzē apkalpoto personu. Atšķirības kafijas pauzes cenā būs arī atkarīgas no tā, kur pasākums notiek, – Rīgā, tās apkārtnē vai citviet.

Iesakām iepriekš padomāt arī par noformējumu – ne tikai kafijas pauzes galda, bet arī telpas. Lai arī kafijas pauze parasti ir lietišķa pasākuma daļa, tomēr vizuālais noformējums rada iespaidu par rīkotāju un uzlabo omu dalībniekiem. Mūsu piedāvājumā ir kā nelieli ziedu dekori, tā arī pieskaņotas salvetes, trauki un citas detaļas. Protams, galda un telpas dekorējums nebūs iekļauts kafijas pauzes cenā. Par sīkākām detaļām un formējumu Jums pastāsīs mūsu konsultants.

Kafijas pauzes dzērienu sortiments

Lai arī nosaukums signalizē par kafiju galdā, kafijas pauzes dzērienu klāstā vajadzētu būt ne tikai kafijai, bet arī tējai, jo jāņem vērā, ka šodien cilvēku gaume ir ļoti dažāda un daļa kafiju nedzer, tādēļ cilvēki būs vīlušies, ja netiks piedāvāta līdzvērtīga alternatīva. Turklāt ir labi, ja kafijas galdā tiek celta ne tikai melnā, bet arī zaļā tēja, ideālā variantā arī zāļu tēja. Spirdzinājumu sortimentā labi ir iekļaut arī augļu sulas un minerālūdeni – kā gāzētu, tā arī negāzētu, iespējams, arī papildinātu ar citronu.

Mūsu kafijas pauzes ēdienkartē ir augstvērtīga kafija, kuru esam gatavi arī pagatavot un vēl kūpošu pasniegt Jūsu viesiem. Protams, tas attiecas arī uz tēju kafijas pauzes ēdienkartē. Pēc Jūsu izvēles piegādāsim dzērienus un to servēšanu atstāsim Jūsu ziņā, vai arī gādāsim par piemērotām glāzēm un tasītēm, vajadzības gadījumā – arī apkalpošanu pie kafijas galda. Esam gatavi nodrošināt arī ar kafijas krējumu un cukuru, padomājot arī par alternatīviem saldinātājiem tiem, kas no cukura izvairās, bet rūgtu kafiju arī negrib baudīt.

Dažkārt pasākumam ir nevis viena, bet vairākas kafijas pauzes, no kurām pēdējā jau ir visnotaļ neformālā gaisotnē, kad vietā ir arī kāds spirdzinošs augļu vai saldējuma kokteilis, iespējams, arī alkoholiskais. Šādā gadījumā vajadzēs piemērotas glāzes, salmiņus, ledu un dekorus. To visu Jūs varat atstāt mūsu ziņā, vai arī pasūtīt tikai kafijas galda dzērienu sastāvdaļas. Mēs parūpēsimies par gana plašu kafijas pauzes piedāvājumu un vajadzības gadījumā arī apkalpošanu.

Kafijas pauzes ēdienkarte

Kafijas pauzes ēdienkarte nav iedomājama bez sīkām uzkodām – saldajiem un sāļajiem cepumiem. Ja pasākums norit atturīgā, lietišķā gaisotnē, ar to arī kafijas pauzes var arī aprobežoties, taču, protams, cilvēki parasti gaida, ka tiks labāk palutināti – ar kādu pīrādziņu vai smalkmaizīti. Labs risinājums kafija pauzes piedāvājumam ir pildīti groziņi, kurus ir ērti paņemt rokā un turpat pie kafijas galda notiesāt, turklāt iespējams brīvi variēt ar pildījumu, tā apmierinot cilvēku dažādo gaumi. Tikpat lieliski kafijas pauzes piedāvājumā iekļaujas arī maizītes – tās var būt kā svaigas, tā grauzdētas un, protams, papildinātas ar gaļu, sieru, zivi, olu, tomātu, gurķi un citiem produktiem. Labs kafijas pauzes uzkodu risinājums ir kanapē maizītes – tās ir izmērā mazas un glīti noformētas, tādēļ parocīgas un turklāt vēl galda dizainu lieliski papildinošas.

Kafijas pauzes ēdienkartes klasika ir pīrādziņi – ka speķa, tā buljona ar malto gaļu, kā kārtainās, tā rauga mīklas. Tie var būs maziņi vai prāvi pusmēnestiņi, kā arī trīsstūra formas kabatiņas. Jāteic gan, ka šādas uzkodas kafijas pauzei ir piemērotas, tomēr ar tām vien nevajadzētu apmierināties, jo jāpadomā arī par tiem kas neēd gaļu, tādēļ kafijas pauzes ēdienkartei jābūt gana plašai, iekļaujot piedāvājumā arī siera uzkodas, maizītes ar dažādām piedevām, svaigu un marinētu dārzeņu šķēlītes. Ja pasākums ir garš, bet pusdienas nav paredzētas, kafijas pauzes ēdienkartē var iekļaut arī ko sātīgāku – siera, gaļas vai zivju uzkodas. Jums atliek tikai izšķirties – un mēs tās iekļausim mūsu kafijas pauzes piedāvājumā. Tas gan, protams, ietekmēs kafijas pauzes cenu, toties būs aiztaupītas rūpes par pusdienām, jo izsalkums būs remdēts.

Karsta, stipra kafija nav iedomājama bez kūciņām – miniatūriem groziņiem, ruletes, kliņģera šķēlītes vai siera kūkas gabaliņa. Mūsu konditori ir gatavi sarūpēt izbraukuma kafijas pauzei tieši to, kā Jums kārojas. Ja tie gadījumā ir augļi, mēs sarūpēsim arī augļu plati un to atbilstoši noformēsim, tā ievērojami paplašinot kafijas pauzes ēdienkarti.

Piedāvājam izsmalcinātas kafijas pauzes ikvienai gaumei. Draudzīgas cenas priecēs ikvienu maciņu, kā arī risinājumi ir pieejami, lai arī kāds būtu Jūsu budžets. Viss, kas Jums jādara – jāsazinās ar mūms un mēs atradīsim Jums labāko risinājumu.