Tortes pēc pasūtījuma – radošai pašizpausmei. Tikai labākie ēdieni un produkti – VisiĒdieni.lv

Svētku reizē gribas ko īpašu – gardu un acīm tīkamu. Torte ir kārums, ar kuru palutināt kā lielu, tā mazu. Tā grezno svētku galdu un piešķir jubilejas reizei vajadzīgo svinīgumu. Ja negribas tādu kūku kā visiem, tad vislabākā izvēle ir torte pēc pasūtījuma. Mēs piedāvājam ko vēl nebijušu – katrs, kas izvēlēsies mūsu tīmekļa vietnē pasūtīt torti, to te varēs arī pēc savas gaumes un vēlmēm salikt – interneta vidē izraudzīties veidu, lielumu, garnējumu un citus parametrus. Izvēlieties mūsu piedāvāto unikālo iespēju un mūsu konditoru rokām radiet savu torti!

Pirmssvētku steigā pašu spēkiem cept torti, turklāt ne vienkāršu, bet tādu, ar ko viesus iepriecināt un vēl ar dekoriem kādu vēstījumu sniegt, ir teju neiespējami, tādēļ labākā izvēle ir torte pēc pasūtījuma – pasūtot torti, Jūs saņemsiet tieši to, ko kārojāt – nevis konveijera produktu, bet svētku torti, kas gan garšas, gan vizuālā veidola ziņā atbildīs Jūsu karstākajām vēlmēm. Torte pēc pasūtījuma ir labākais risinājums, ja jāpasūta īpaši liela vai miniatūra torte, kādu veikalā vai parastā konditorejā nenopirkt, ja tortei jāsniedz kāds vēstījums – gadskaitlis, jubilāra vārds, uzņēmuma logo vai kāds īss novēlējums. Par pasūtījuma tortes vēstījumu var kalpot arī kāds attēls – zivs makšķerniekam, medaļa jaunam censonim sportā, grāmata studijas tikko sākušajam, bet, protams, vislielākā tēlu galerija ir pasūtījuma tortēm bērniem – no pasaku tēliem līdz multfilmu supervaroņiem.

Bērnu torti pēc pasūtījuma, visticamāk, izvēlēsies vecāki, lai mazajam jubilāram sagādātu pārsteigumu – svētku kulminācijas brīdī ienesot svecītēs mirgojošu torti, no kuras turklāt vēl pretī uzsmaida iemīļotākais multfilmas varonis. Mazulis to novērtēs ne tikai šajā brīdī, bet, iespējams, vēl pēc daudziem gadiem, līdzīgu pārsteigumu sagādājot saviem bērniem un mazmazbērniem. Bērnu ballītē svētku torte ir tikpat neaizstājama kā krāsaini baloni un kreppapīra virtenes. Protams, bez iepriekšēja kūkas pasūtījuma neiztikt. Izvēloties bērnu tortes pēc pasūtījuma pamata parametrus interneta veikala formulārā, Jums ir iespēja ierakstīt savas īpašās vēlmes. Mēs ar Jums sazināsimies un kopīgiem spēkiem ar torti pēc pasūtījuma Jūsu atvasei sagādāsim īstus svētkus.

Balles un jubilejas tiek svinētas arī lielos un ne tik lielos birojos un uzņēmumos. Te tortes pēc pasūtījuma formulārs ir īpaši parocīgs – tas aiztaupa laiku, kuru nāktos veltīt pasūtījumam, kā arī atvieglo katru nākamo pasūtījumu – pēc iepriekšējās pieredzes jau zinot, cik liela torte vajadzīga, lai nosvinētu nelielu nodaļas jubileju, bet kāda – lai suminātu gaviļnieku valdes sēdē. Protams, ja gaidāms liels korporatīvais pasākums un kūka jārotā ar logo vai kādu nozarei simbolisku zīmējumu, tortes pasūtījums ir jāprecizē. Mēs rūpīgi uzklausīsim Jūsu vēlmes un savu iespēju robežās tās arī īstenosim. Atliek tikai pasūtīt savu sapņu kūku! Vienalga, vai tā būtu saldā vai sāļā, putukrējuma vai šokolādes, augļu želejā vai biezpiena, siera kūka vai riekstu bezē torte.

Dažkārt viesus mājās ir grūtāk pārsteigt nekā darbā. Te ciemiņi tik strauji nemainās – viņi jau zina, kā saimniece gatavo siļķi kažokā un kādus našķus ceļ desertā. Lai ienestu jaunas vēsmas, īstais risinājums, iespējams, ir torte pēc pasūtījuma. Pasūtot kūku, iespējams izvēlēties tādu tortes biskvītu, kādu saimniece vēl nekad nav cepusi, un garnējumu, kāds pārsteigs pat skeptiskākos viesus – tos, kas puspasauli apceļojuši un kuriem liekas, ka viņus šai pasaulē nekas vairs nevar pārsteigt. Savukārt jubilāru aizkustinās torte, kas pasūtīta, garnējumam izvēloties motīvu, kas saistās ar gaviļnieka vaļasprieku.

Pasūtot torti iepriekš, Jūs pārsteigsiet ne vien ar tās oriģinalitāti, bet laikus varēsiet padomāt, kā to lieliski krāsās un tēmā saskaņot ar galdautu, salvetēm, ziediem un citiem dekoriem. Ja kādai namamātei tīk, viņa pat savu tērpu var pieskaņot pasūtītajai kūkai, piemēram, rožainai tortei pieskaņot sīku rozīšu raksta kleitu. Esiet drosmīgi savās fantāzijās – un mūsu konditori palīdzēs Jums piepildīt vispārdrošākos sapņus!

TAGI

Torte intrigai
Jubilejas torte, īpaši, ja tā gatavota pēc pasūtījuma, ir svētku pārsteigums. Tās celšanu galdā meistarīgi iekombinējot svētku scenārijā, pasūtītā kūka var kļūt par īstu intrigu, īpaši jau bērnu ballītē.

Bērni ir pateicīga publika tematiskām nodarbēm un nav skubināmi ne uz pārģērbšanos, ne fiziskām aktivitātēm, ne azartiskām sacensībām, skatuves un pat vientuļu salu iekarošanas. No pieaugušajiem bieži vien netiek vairāk prasīts par nelielu grūdienu, ierosmi spēlēm, ieinteresētību un kādu našķi, vislabāk jau pasākumam īpaši pasūtītu kūku. Tematisko bērnu ballīti – vienalga, vai tā ļautu iejusties cirka manēžas, pirātu kuģa, indiāņu vai princešu ikdienā –, lieliski apvienot ar jubilejas tortes meklēšanu, kas, uzdarbojoties ļaunajiem spēkiem, ir nolaupīta un nogādāta kādā nevienam nezināmā vietā. Ir tikai viena norāde – neliela zīmīte, pamesta uz atspirdzinājumu galda. Tajā norādīts, kur meklēt torti, bet arī šajā slēptuvē nav gaidītā kāruma, bet norāde uz nākamo – koka dobumu vai pagulti. Šādi meklējot, tiek uzkurināts bērnu azarts. Intrigai ar katru mirkli pieaugot, arī atrašanas prieks ir lielāks, un, protams, tortei jābūt tā vērtai. Bērnu torti pēc pasūtījuma var pieskaņot gan ballītes tematikai, gan jubilāra hobijam. Pasūtītā kūka var būt gan ziedu nosēta, gan futbola laukuma vai cirka manēžas izskatā. Pasūtot bērnu torti, internetā ērti izvēlēties izmēru un tortes sastāvu – biskvītu, krēma pildījumu. Savukārt par bērnu kūkas dizainu acīmredzot būs vajadzīga telefona saruna. Bērnu tortes pēc pasūtījuma ir labākā izvēle, lai ielīksmotu jauno paaudzi un torti pieskaņotu ballītei. Dodiet tikai ziņu – un mēs ar Jūsu ieteikto pasūtījuma torti pievienosimies jubilejas rīkošanas komandai!

Katrai ballei – savu torti

Ja viesus paredzēts izklaidēt tematiskā ballītē, tad torte pēc pasūtījuma ir labākais risinājums. Saskaņojot ar balles tēmu, pasūtītā torte pasākumu lieliski papildinās un liecinās par rīkotāju radošumu, viesmīlību un ieinteresētību, piemēram, ballītes retro stilā viesus mielojot ar torti, kas dekorēta cukurotiem augļiem, bet cepuru balles dāmas lutinot ar iepriekš pasūtītu ziediem rotātu putukrējuma torti. Savukārt bērnu torti pēc pasūtījuma var veidot kā cirka telti vai karuseli no putna lidojuma – ar košām līnijām uz visām pusēm un karodziņu centrā. Šāds košs akcents lieliski greznos tematisko ballīti. Bērnu torti var arī pasūtīt, lai papildinātu galda klājumu – pasūtīto kūku kombinējot ar košiem kokteiļu salmiņiem un klaunu sejām cepumos vai salvetēs. Lai cik oriģināla un pārdroša būtu Jūsu ideja, mēs iesakām nenobīdies un pasūtīt torti – mūsu tīmekļa vietnē izvēlēties pasūtījuma tortes lielumu un sastāvdaļas, tā no tortes pasūtītāja daļēji kļūstot par tās radītāju, un dalīties savās tortes noformējuma vēlmēs.

Sezonas tortes

Ikviens, kas reiz ir baudījis putukrējuma torti ar zemenēm vasarā, zinās, ka citā laikā tā nekad tā negaršos. Katram garlaikam ir sava garša. Vasarā garšo pēc saulē nobriedušām ogām, rudens – pēc sulīgiem āboliem, bet ziemas aromāti – kafijas, riekstu, krustnagliņu, anīsa, kanēļa – silda. Ja svētku reize iekrīt vasarā vai ziemā, tad teicama izvēle ir atbilstoša kūka. Izvēlieties torti pēc pasūtījuma, un mēs gādāsim par pārējo – sezonas augļiem un ogām, kas izaugušas tepat Latvijā, neko tālu nav vēstas un tādēļ ir īpaši aromātiskas. Piemēram, pasūtot ķiršu, melleņu vai aveņu torti vasaras vidū, Jūs gaida īstens baudījums. Šādu torti ir viegli pasūtīt internetā – atliek vien izvēlēties biskvītu, krēmu un ogas, bet mēs gādāsim, lai kārums laicīgi nonāk pie Jums.

Ziemas spelgoņā savukārt kārojas ne tikai pēc aromātiskas tējas, bet arī smaržām piesātinātas siltu toņu tortes – šokolādes, riekstu, vaniļas. Pasūtot, piemēram, valriekstu torti ar kafijas un ruma aromātu, Jūs sasildīsiet katra viesa sirdi. Jūsu ziņā ir kombinēt sev mīļākās sastāvdaļas pēc savas gaumes un patikšanas, mūsu – torti pēc pasūtījuma piegādāt īstajā laikā un vietā.