Par Tirdzniecību VisiĒdieni.lv

Daži jautājumi un dažas atbildes – Tirdzniecība VisiĒdieni.lv

Ēdienu tirdzniecība Visiēdieni.lv

Kas man nepieciešams, lai sāktu tirgot savus produktus VisiĒdieni.lv

Lai tirgotu savus produktus VisiĒdieni.lv tev jābūt reģistrētam Latvijas republikas uzņēmumu reģistrā kā juridiskai personai.

Kur man jāatrodas, lai tirgotu vai piedāvātu savus produktus VisiĒdieni.lv?

Tas ir pats labākais – Tu vari atrasties Krāslavā, Kuldīgā vai pat Valmierā un piedāvāt savus produktus cilvēkiem, kas saprot Latviešu valodu (pagaidām, kamēr mājas lapa ir pieejama tikai Latviešu valodā), lai arī kur viņi atrastos, Latvijā vai ārpus tās.

Vai varu reģistrēties uzreiz?

Jā, reģistrēties vari uzreiz un to vari izdarīt mājas lapā augšējā labajā stūrītī spiežot “Darbagalds”, tālāk pabeidz reģistrāciju kā Pārdevējs/Tirgotājs.

Lai būtu 100% drošs, ka mēs tevi pieņemsim kā tirdzniecības partneri VisiĒdieni.lv, iepriekš sazinies ar mums un noskaidro vai mums ir pa ceļam.

Vai tirdzniecība VisiĒdieni.lv kaut ko maksā?

Jā, par katru tavu produktu, kas tiks pārdots caur VisiĒdieni.lv tirdzniecības platformu, VisiĒdieni.lv ieturēs no 7-18% (atkarībā no produktiem un kategorijas, ko un kur tu ievietosi uz tirdzniecību VisiĒdieni.lv).

Ko es varu tirgot VisiĒdieni.lv tirdzniecības platformā?

Principā gandrīz jebko, kas saistīts ar pārtiku, ēdināšanu, ēdieniem, vai ēdināšanas biznesu. Ja neredzi sev vēlamo kategoriju, kur pievienot savus produktus, droši ziņo mums, mēs tās pievienosim.

Cik produktus es varu ievietot VisiĒdieni.lv?

Katram izvēlētajam Abonementam ir ierobežots ievietojamo produktu skaits. Ja vēlies ievietot neierobežotu skaitu produktu, lūgums sazināties ar mums.

Kāpēc VisiĒdieni.lv?

1. Tev nav vajadzīgs savs interneta veikals, viss jau ir gatavs un par ļoti mazām izmaksām.

2. Nekādas sareždžītas uzturēšanas sistēmas.

3. Nekādas galvassāpes par mārketingu – VisiĒdieni.lv darīs visu iespējamo, lai mēs tavu produktu pārdotu pēc iespējas vairāk.

4. Vajadzības gadījumā VisiĒdieni.lv komanda tevi instruēs, kā veicināt pārdošanu pilnīgi bez maksas.

Vai produkti tiek publicēti uzreiz?

Nē, katrs produkts, ko Jūs ievietosies tiks pārskatīts un, ja tas atbildīs mūsu prasībām tas tiks publicēts. Ja Jūsu ievietotajam produktam būs nepieciešami uzlabojumi, mēs jūs par to informēsim. Principā, lai ātrāk notiktu produktu publicēšana, nepieciešams aizpildīt pēc iespējas vairāk informāciju, tā lai klientam aplūkojot jūsu produktu nebūtu neatbildētu jautājumu – Jūsu ievietotais produkts (bilde/s, apraksts un specifikācija) sniedz pilnīgi visu informāciju, kas klientam nepieciešama.

Vairāk par produktu ievietošanu var izlasīt šeit.