Gardas uzkodas Jūsu svētkiem.

Uzkodas ir našķi, ar kuriem pamieloties pie bufetes galda, glāzes vīna vai kafijas tasītes. Neskatoties uz niecīgo izmēru, uzkodas nevajadzētu par zemu novērtēt. Tās grezno galdu, ļauj remdēt izsalkumu un lieliski noder bufetes/banketa galda klājumam, lai, nepārtraucot sarunu, paņemtu kādu našķi un notiesātu – bez sēšanās pie galda un bez liekiem traukiem un galda piederumiem. Mēs piedāvājam pagatavot gan sāļās, gan saldās uzkodas, turklāt sortimentā, kas patīkami pārsteigs pat visizmeklētāko ēdienu cienītājus.

Uzkodas ar piegādi
Aukstās uzkodas
Uzkodas pasūtīt pie VisiĒdieni.lv
Uzkodas pēc pasūtījuma

Uzkodas pasākumiem

Uzkodas nav mazāk svarīgas par pamatēdienu. Tās noder garu pasākumu, tostarp konferenču, starplaikos, kā arī ir laba alternatīva, ja notikums nav tik nozīmīgs, lai klātu svinību galdu ar silto ēdienu, tomēr ir pietiekami respektabls, lai nevienam neliktu šaubīties par rīkotāju izrādītajām rūpēm par savu viesu labsajūtu. Sīkas uzkodas pie bufetes galda raisa nepiespiestu atmosfēru – tās izvēloties, parasti izvēršas sarunas, iespējams, par semināra vai sapulces tēmu. Šāds uzkodu galds ir arī nesalīdzināmi labāks jaunu kontaktu dibināšanai, kas, sēžot pie svētku galda, ir gandrīz neiespējami, ja vien sagadīšanās neliek apsēsties blakus tieši tam cilvēkam, ar kuru ir vēlme iepazīties tuvāk.

Aukstās uzkodas pēc pasūtījuma

Aukstās uzkodas starp konferences sesijām ļaus uz brītiņu remdēt izsalkumu un būs laba piedeva pie kafijas vai tējas. Uzkodu sortiments būs atkarīgs no pasākuma veida. Ja uzkodas paredzēts notiesāt īsā laikā, tās jāceļ galdā īsi pirms viesu parādīšanās. Šajā gadījumā svaigas maizītes, dekorētas ar zaļumiem un dārzeņu skaidiņām, būs uzkoda ar pievienoto vērtību, gluži tāpat kā salātiņi miniatūros groziņos. Ātrai notiesāšanai paredzētās uzkodas neapkaltīs, tādēļ arī sortiments, no kā izvēlēties, ir lielāks.
Citādi ir ar uzkodām, kurām garāka pasākuma laikā jāatrodas uz galda, lai katrs, kad vien vēlas, varētu pienākt, ieliet sev kafiju un paņemt kādu našķi. Šādā reizē uzkodām jābūt tādām, kas neapkalst, neapvīst un stundām nezaudē savu pievilcību. Tās, visdrīzāk, būs siera standziņas, riekstiņi un citi našķi. Mēs piedāvājam uzklāt uzkodu galdu abās versijās, kā arī trešajā – ar siera vai gaļas maizītēm, kuras mūsu personāls periodiski papildinās un vajadzības gadījumā apmainīs pret svaigākām nomainīs, sekojot līdz, lai galdā būtu tikai svaigas un glītas uzkodas.

Mūsu sāļo uzkodu sortimentā ir gan pīrādziņi, gan siermaizītes un citas smalkmaizītes, gan sviestmaizes ar lasi un citām delikatesēm, gan dārzeņu, siera, jūras velšu un gaļas plates, lieki piebilst, skaisti noformētas, gan garneles un citi našķi kraukšķīgā garoziņā, gan sāļās standziņas ar ķimenēm vai citām garšvielām, siera un citi sāļie cepumi. Protams, var izvēlēties arī pikantas uzkodas – marinētus gurķīšus vai sēnes, zivs gabaliņus, olīvas un citas. Šai gadījumā būs vajadzīgi arī glīti irbulīši ērtai paņemšanai, uz kuriem vienmēr vieta atradīsies arī kādai košai lapiņai vai odziņai. Ja gribas kādu sātīgāku uzkodu, mēs labprāt piedāvāsim arī šādu ēdienu – skaisti dekorētas pildītas olas vai tomātus, siera, baklažānu vai citu dārzeņu rullīšus ar pildījumu pēc Jūsu izvēles.

Mandeles un lazdu rieksti ir labs papildinājums gan sāļo, gan saldo uzkodu galdā, līdzīgi kā cepumi – no sāls standziņām un siera bumbiņām līdz mandeļu un kanēļa cepumiem. Skaistākās saldās uzkodas, protams, ir miniatūras kūciņas, ar kurām var konkurēt vien skaistā traukā dekoratīvi izlikti augļi vai ogas cukurā. Uzklausot Jūsu vēlmes, mēs piedāvāsim labāko no sava uzkodu sortimenta, lai Jūsu pasākums būtu izdevies un viesi pamieloti.

Uzkodas iespējams kārtot kā lielos šķīvjos, tā uz paplātēm, kā arī vairāku stāvu traukos, kur tās izskatīties īpaši grezni. Mēs piedāvājam pasūtīt ne tikai uzkodas, bet vajadzības gadījumā arī nodrošināt ar traukiem un servēt galdu.

Piknika uzkodas

Piknikam, protams, noder tās pašas uzkodas, kas jebkuram saviesīgam pasākums, taču, protams, ir savas nianses. Tās galvenokārt saistās ar izdevību gatavot uz uguns – gan grilētus dārzeņus, gan gaļu un desiņas. Laikus gan jāpiedomā pie aprīkojuma un, protams, atbilstoši sagatavota ēdiena – glītās šķēlēs sagrieztiem dārzeņiem un iemarinētas gaļas. Peļams nav arī šašliks, kura vieglākai versijai var izvēlēties vistas gaļu un uz iesma papildināt ar paprikas šķēlēm. Viegla piknika uzkoda ir svaigu dārzeņu – burkānu, gurķu – standziņas, kuras viegli paņemt un apmērcēt mārrutku vai kādā citā vieglā krējuma mērcē. Mums ir lieliskas šašlika marinādes receptes un pieredze tā gatavošanā, kā arī idejas citām piknika uzkodām. Pasūtot uzkodas piknikam, Jūs aiztaupīsiet raizes un laiku, ko veltīt citiem svētku gatavošanās darbiem.

Uzkodas uz iesma

Iesms noder ne tikai šašlikam. Uz nelieliem koka iesmiņiem un irbulīšiem var servēm dažādas gardas uzkodas – tās glīti izskatīsies un būs viegli baudāmas. Ērti paņemams būs gan uz irbulīša uzsprausts gurķis ar siera gabaliņu, gan miniatūrs tomātiņš ar olīvu, gan šampinjons ar zilo sieru. Uz iesma var izkārot arī dārzeņus, tos apcept uz grila un pasniegt kā silto uzkodu. Glītas un gardas ir arī saldās uzkodas uz irbulīšiem, piemēram, oga ar banānu un košu piparmētras lapiņu.

Radošas izpausmes

Meistarīgi pagatavotas uzkodas ir tik glītas, ka pilda arī dekora funkcijas, vienalga, vai tās būtu olu un tomātu mušmires vai gurķu rozītes. Visvairāk par šādām krāsu un formas spēlēm priecāsies bērni. Kādēļ gan viņiem to liegt?

Gan lieli, gan mazi svinētāji būs priecīgi par milzu puķi – arbūzā vai ķirbī saspraustiem iesmiņiem, kuros ir gan vīnogas, gan banāna gabaliņi, gan ābolu un bumbieru šķēlītes, kā arī citi spirdzinoši kārumi. Ja galdu rotā šāds krāšņums, tad cita dekora nevajag. Mēs esam gatavi padalīties ar Jums savā radošu uzkodu gatavošanas pieredzē un vajadzības gadījumā arī izpalīdzēt.

Uzkodas pēc pasūtījuma un ar piegādi – Svētki sākas šeit – VisiĒdieni.lv