Uzkodu plates Jūsu Svētkiem

Pagatavosim, piegādāsim un apkalposim.

Gan mājas, gan darba ballītē uzkodu plate ir labs risinājums viesu cienastam, taču uzkodu gatavošana ir visnotaļ darbietilpīgs process, kas prasa daudz laika, kura pirms svētkiem parasti trūkst. Ko darīt? Protams, pasūtīt grezni dekorētu uzkodu plati pie profesionāļiem.

Uzkodu plates ar piegādi
Gaļas plate
Siera plate
Augļu uzkodu plate

Dažādas uzkodu plates ar piegādi

Uzkodu plate parasti ir liela un sortimentā bagāta – tieši tāda, lai rotātu galdu un remdētu viesu izsalkumu, īpaši tādu, kam nav vaļas ilgi sēdēt pie galda, bet kas tomēr kāro ik pa laikam panašķoties ar kādu gardu kumosiņu. Tā kā kārtīgai uzkodu platei vienveidība nav raksturīga, tad vienas pašas auksto uzkodu plates sagatavošanai vajag daudz izejvielu, kur par visām pat grūti iepriekš aizdomāties, ja vien nav lielas pieredzes uzkodu plates veidošanā, tādēļ to labāk ir pasūtīt. Ja nezināt, kur pasūtīt uzkodas, mēs piedāvājam savu risinājumu – bagātīgas uzkodu plates ar piegādi mājās, darbā, piknika vai jebkurā citā vietā. Tiesa, ārpus pilsētas tas prasīs nedaudz lielākus izdevumus, toties atkritīs rūpes ar izcilu maltīti, ar kuru patīkami pārsteigt savus viesus.

Uzkodu plates pasūtīšana ir vienkārša – atliek vien vienoties par tās veidu – auksto gaļas uzkodu plate, jūras velšu plate, siera, augļu vai pat deserta uzkodu plate. Mēs palīdzēsim arī tad, ja Jums nepieciešama tematiska uzkodu plate, piemēram, auksto uzkodu plate bērniem, kuri, kā zināms, vairāk kā neviens cits novērtē ēdiena atraktīvo, dekoratīvo pusi. Ja nezināt, kur pasūtīt uzkodas, mēs to zinām – pie mūsu zinošajiem kulināriem. Uzkodu plates pasūtīšana neaizņem daudz laika, bet aiztaupa daudz rūpju.

Uzkodu plati raksturo plašs sortiments un izmeklēti salikumi, kas, pasūtot uzkodu plati, noteikti jāņem vērā. Mēs piedāvājam gan gaļas uzkodas, gan dažādu zivju uzkodas, gan auksto uzkodu plati ar sieru kombinācijā ar riekstiem, augļiem vai olīvām, kā arī dārzeņiem – šķēlēs sagrieztiem tomātiem, marinētu gurķīšu daiviņām, šampinjoniem un citiem gardumiem.

Gaļas plate

Mūsu speciālisti īpaši lepojas ar savām aukstās, kā arī siltās gaļas uzkodu platēm – rullīšos un šķēlēs izkārotām šķiņķa, mēles un cepeša loksnēm, žāvēto un mīksto desu, ko grezno dārzeņu rozītes, sprogas un ripiņas, kā arī atsvaidzina košas olīvas un zaļumi. Pēc Jūsu izvēles mēs gaļas plates kārumus izveidosim sarullētas vai vēdeklī, kā arī mūsu speciālisti labprāt ieteiks un izveidos arī gaļas plati ar pildītiem našķiem – šķiņķa vai bekona sloksnēs ierullētu gurķīti vai paprikas šķēli, šampinjonus gardā mērcītē vai rīvētu sieru, kā arī gaļu dažādās ruletītēs. Gaļas vīstoklīši ar pildījumu glīti izskatās arī, nostiprināti ar irbulīti, kas turklāt atvieglo arī kāruma paņemšanu. Gaļas uzkodu plates pasūtīšanas laikā noteikti norādies savas vēlmes, mēs no savas puses savukārt ieteiksim risinājumus, kas balstīti mūsu ilggadējā pieredzē.

Auksto uzkodu plates

Auksto uzkodu vidū lielisks risinājums ir siera uzkodu plate, kurā var izkārot gan izcilus mīkstos sierus un tos papildināt ar riekstiem, žāvētiem augļiem vai olīvām, gan arī cieto sieru, kurš skaisti izskatās kā nelielās šķēlītēs, tā arī plāni grieztās loksnēs, kuras var kā sarullēt, tā arī pildīt ar dārzeņu daiviņām. Veicot uzkodu plates pasūtījumu, iespējams arī apdomāt iespēju siera kubiņus izkārtot uz iesmiem kopā ar tomātu vai baltā siera odziņām un baziliku vai kādu citu zaļumu.

Uzkodu plate bērniem

Bērni ir īpaši izvēlīga publika, īpaši attiecībā uz ēdiena izskatu. Uzkodu plate bērniem prasa lielāku izdomu un reizēm arī darbu, lai izveidotu skaistas olu mušmires un gurķu krokodilus, ar ko pievilināt mazos gardēžus. Mēs piedāvājam pasūtīt uzkodu plati bērniem, īpaši piedomājot pie tā, lai ēdiens būtu viegli paņems un notiesājams, nenosmērējot apģērbu. Bērni labprāt uzkodīs, piemēram, burkāna vai gurķa šķēli, ja vien būs kāda kārdinoša mērcīte, kurā dārzeni pamērcēt. Skaistā trauciņā ielikta un starp salātu lapām iekārtota, mārrutku, siera vai kāda cita garda mērcīte labi izskatīties arī auksto uzkodu platē un lieliski iepriecēs mazos viesus, kam parasti trūkst laika piesēst pie galda un mierīgi paēst.

Saldo uzkodu plate

Ja viesības notiek brīvā dabā, uzkodu plates veidā iespējams pasniegt arī desertu. Uz liela šķīvja glīti var izkārot gan cepumus, gan miniatūras kūciņas, gan kēksa un kliņģera gabaliņus, ko var dekorēt ar riekstiem, sēkliņām, augļu šķēlītēm un košām ogām. Ja saldās uzkodas tiek izkārotas uz lielas paplātes, tajā pietiks vietas arī kādam mazam deserta trauciņam ar krēmu, augļiem, tostarp arī zemenēm un putukrējumu, ja vien sezona to ļauj. Mēs silti iesakām pirms aukstās deserta uzkodu plates pasūtījuma vienoties ar mūsu konditoriem par niansēm.

Piknika uzkodu plate

Pikniks zaļā dabā ir labs veids, kā nosvinēt jubileju, īpaši, ja laiks ir tik jauks, ka grēks būtu silto laiku pavadīt telpās. Piknika uzkodu platei der viegli ēdieni – dažādi sieri ar dārzeņiem, turklāt tos var izkārtot uz iesmiņiem, lai būtu ērti paņemami. Pasūtot uzkodu plati, der padomāt arī par augļu izlasi, kas spirdzina, – augļus iesakām sagriezt nelielos gabaliņos un tajos iespraust irbulīšus, lai tie būtu vieglāk paņemami no uzkodu plates, kā arī atgādinām, ka mūsu meistari māk tik skaisti sagriezt arbūzu un meloni, ka krāšņais meistardarbs ne tikai aicinās iekosties sulīgajā šķēlē, bet arī rotās uzkodu plati un pasākumā kopumā piešķirs vairāk svētku noskaņas, kas piknika apstākļos nav mazsvarīgi. Atliek tikai veikt uzkodu plates pasūtījumu!

Uzkodu plates ikvienai gaumei – Svētki sāķas šeit – VisiĒdieni.lv